Експерт заперечив існування політичної кризи в Україні

186
Віце-президент Інституту Горшеніна Олексій Лещенко висловив думку, що ситуацію в Україні не можна назвати політичною кризою, тому відставки уряду не буде в жодному разі.

Експерт заперечив існування політичної кризи в Україні
«Ми констатуємо, що в державі немає повноцінної політичної кризи. І не тому, що уряд такий ефективний. Перш за все, оскільки немає рівносильних суб’єктів, які були б зацікавлені у зміні нинішнього статус-кво. Таких немає ні в коаліції, ні в уряді, ні в президентській вертикалі. Ні того, хто системно протистояв би уряду, коаліції, Президентові», – зазначив Лещенко під час круглого столу в Інституті Горшеніна «Чи загрожує переформатування уряду розколом коаліції».

На думку експерта, ні найближчим часом, ні в подальшому не варто очікувати відставки чинного уряду на чолі з Прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком. LB.ua нагадує, що 10 лютого поточного року Комітет Верховної Ради з питань економічної політики навідріз відмовився запропоновувати на голосування парламенту питання відставки КМУ.  Додамо, що 16 лютого 2016 року уряд буде зобов’язаний відзвітувати про свою діяльність у парламенті. 

Коментарi

Коментарiв