ЗМІ назвали імена нардепів, з яких восени можуть зняти недоторканність

324
Названо імена нардепів, які можуть стати кандидатами на позбавлення недоторканності

Генеральна прокуратура України (ГПУ) і Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) плідно працюють над новим списком нардепів, із яких можуть зняти недоторканність.

Про це повідомило джерело Апострофа в ГПУ.

Згідно з інформацією видання, нині у цьому списку імена 40 депутатів з різних фракцій, в діяннях яких попередньо проглядаються ті чи інші правопорушення. Так, у планах ГПУ і САП – подати до Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи ВРУ хоча б 10 подань.

«Серед відомих прізвищ у списку є Сергій Лещенко («Блок Петра Порошенка»), Віктор Чумак (позафракційний), Наталія Королевська («Опозиційний блок»), Ігор Мосійчук («Радикальна партія Олега Ляшка»), В’ячеслав Богуслаєв («Воля народу»), Андрій Лозовий (Радикальна партія Олега Ляшка), Микола Скорик ( «Опозиційний блок»). Чи будуть на них подання, поки невідомо, Генпрокуратура збирає докази», – ідеться у повідомленні.

Також у цей список знову потрапив Максим Поляков («Народний фронт»), за яким готують повторне подання про надання згоди парламенту на арешт, враховуючи, що Поляков ігнорує рішення суду про носіння електронного браслета. До того ж, у ГПУ виявили новий факт про незаконне збагачення нардепа, що може призвести не до повторного, а вже до нового подання.

Віктор Чумак, у справі якого ГПУ збирає докази, не виключає, що може потрапити до цього списку. За його словами, він не виступатиме проти зняття недоторканності з себе.

Народний депутат Сергій Лещенко відмовився коментувати інформацію, запевнивши, що йому нічого невідомо про плани ГПУ щодо нього.

За інформацією видання, по Мосійчуку і Полякову подання будуть з ймовірністю 99,9%.

Водночас нардеп Ігор Мосійчук спокійно реагує на такий розвиток подій. Він переконаний, що ні в чому не винен.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв