Портніков: Чому усі поборники «русского міра» так тримаються за Лєніна

599
Із початком 2000-х Лєнін несподівано став атрибутом повертається імперськості, ще одним знаком «русского міра» - публіцист

Знесення пам’ятників Лєніну на всій вільній території України – це важливий момент на шляху до розвитку, а не заміна реформам. Про це заявив журналіст, публіцист і політичний експерт Віталій Портніков у статті для Грани.ру.

«Звичайно, ця інформація знову викличе глузливі коментарі тих, хто впевнений, що декомунізацією українську владу підміняють «справжні реформи». Однак виникає питання – а що ж таке «справжні реформи»? Усі «справжнє» може відбутися і пустити коріння тільки після того, як буде подолана криза ідентичності, який і став головною хворобою колишніх радянських людей після краху комунізму», – підкреслює публіцист.

Він переконаний – неможливо провести реальні зміни, коли у людини сміття в голові.

«Не буває реформ на вулиці Лєніна, на проспекті Сталіна, на проспекті Путіна – втім, це все одна і та ж магістраль, що простягнулася від Магадана до гір Кавказу», – зазначив Портніков.

За його словами, із початком двотисячних Лєнін несподівано став атрибутом повертається імперськості, ще одним знаком «русского міра».

«Саме тому за Лєніна так тримаються всі ті поборники «русского міра», які по ідеї повинні триматися за хоругву і першими закликати до зносу пам’ятників вождю, при якому розстріляли царську сім’ю і розоряли храми. Саме тому Лєнін став першою мішенню повсталого київського Майдану», – підсумував журналіст.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв