Президент обурився відновленням на посаді двох чиновників-корупціонерів

234
Президент України Петро Порошенко написав листа до кількох високопосадовців, у якому висловив своє обурення відновленням на посаді двох чиновників-корупціонерів.

Президент обурився відновленням на посаді двох чиновників-корупціонерів
Порошенко надіслав листи до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, Генерального прокурора Віктора й Шокіна і директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника, у яких він наголосив на необхідності притягнення до відповідальності чиновників-корупціонерів. 24 нагадує, що раніше на посаді було відновлено голову Державної служби зайнятості Ярослава Кашубу й очільника Державної служби експертного контролю Сергія Головатого. Раніше чиновників затримали під час спроби отримання хабара. 
«Вважаю неприйнятною бездіяльність правоохоронних органів і керівництва уряду. Чиновники, щодо яких є обґрунтовані підозри у здійсненні корупційних злочинів, мають звільнятися з посад або, щонайменше, бути відсторонені від виконання посадових обов’язків під час проведення слідства і суду. Чекаю ефективної й результативної реакції на вказані факти», – заявив Порошенко в офіційному листі.

Коментарi

Коментарiв