«Нових ДАІшників» застукали на старому посту в Києві

389
В Україну повернулися старі ДАІшники?

На вулицях українських міст почали з’являтися представники дорожньої поліції. Однак українці стривожені – вони дуже нагадують старих ДАІшників. Про це розповів журналіст Дмитро Гнап.

За словами Гнапа, деякі представники нової поліції навіть обрали старий пост ДАІ для свого місця праці.

«На виїзді з Києва на Одеську трасу побачив цих котиків. Стояли на покинутому ДАІшному КП. Вдихали в нього нове життя. Натренованими жестами висмикували машини з потоку. Прямо як старі добрі ДАІшники», – підкреслив журналіст.

Самі полісмени розповіли, що є співробітниками батальйону супроводу управління Національної поліції в місті Києві – того, який до ліквідації 2014 року був батальйоном спецпризначення МВС «Кобра». Усі пройшли переатестацію і зараз знову на роботі у правоохоронних органах.

«Сівши в машину, побачив, як мужні працівники батальйону супроводження Нацполіції стрибнули у свою «Шкоду». І, включивши блимавку, помчали кудись трасою. Словом, зустрічайте. Скоро на всіх дорогах країни», – підсумував Гнап.

Зустрічайте, вони повернулися. Сьогодні на виїзді з Києва на Одеську трасу побачив цих котиків. Стояли на покинутому даї…

Опубліковано Дмитром Гнапом 18 серпня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв