Денис Пашанін: Куди поділася всюдисуща прокуратура зі своїм бетменом Матіосом?

346
Блоґер Денис Пашанін

Вчоний кіт от прочитав про те як доблесне СБУ, постфактум, розкрило підступні наміри зловорожого ФСБ, зробити із простих дніпровських роботяг, лютих дівєрсантів, у нього виникло непереборне бажання напхати в’язанку ї*уків відповідальним за державну безпеку структурам.

Якщо винести за дужки цілковиту маргінальність цієї спецоперації, на поверхню виринає дуже неприємний для нас факт, що зловорожа ФСБ в той чи інший спосіб юзає українських громадян, які з тих чи інших причин відвідують пацакстан. Починаючи з посполитих роботяг, закінчуючи депутатами різних рівнів та генералами різних відомств.

Так, звичайно, ви мені без кінця можете розказувати, який з умовного шевцоваброськіна неї*ацця патріот і державник і шотакого, шо у нього за порєбріком кум/сват/брат/сестра/могілкаматєрі, на жаль ФСБ так не думає а тупо цим користується.

Ну вже ху*знею з тою агентурою в законі, люстрацію, ми зісіс так би мовити прої*али, пізно Івасю до школи, як той казав. Але ж, бля*ь, в чому винні прості мобілізовані солдати, яких використали як гарматне м’ясо, але цнотливо забули попередити про можливі наслідки поїздок до заклятих братів та на окуповані території.

Чому при демобілізації у звільнених в запас не беруть письмове зобов’язання про невідвідування протягом 5-10-20 років (потрібне підкреслити) відповідних держав, га?

Де врешті, ця всюдисуща військова прокуратура зі своїм бетменом Матіосом?

Кажете – нема військового стану? Кажете – АТО в ОРДЛО?

Чому ж тоді ми щодня читаємо фронтові зведення?

Будьмо уважні.

Джерело: Денис Пашанін

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв