АМКУ дозволив «Сбєрбанку» придбати київський ТРЦ «Магелан»

280
«Сбєрбанк» отримав дозвіл на придбання відомого ТРЦ у Києві

Антимонопольний комітет України надав дозвіл ПАТ «Сбєрбанк» придбати активи «дочки» групи компаній «Край» – «Край Проперті» – у вигляді цілісного майнового комплексу.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Об’єкти угоди розташовані на просп. Академіка Глушкова, 13Б у Києві. За відповідною адресою нині діє торговельно-розважальний комплекс ТРЦ «Магелан».

Відповідно до інформації Держреєстру судових рішень, у вересні 2011 року між «Сбєрбанком» і «Край Проперті» було укладено договори про відкриття кредитної лінії на суму 51,167 млн доларів і поновлюваної кредитної лінії на 5 млн доларів.

У якості забезпечення договорів банк передав «Край Проперті» в іпотеку майновий комплекс, що складається з нежитлової будівлі, розташованої на просп. Академіка Глушкова, 13Б загальною площею 28,5 тис. кв. м.

Як ідеться в матеріалах справи, вартість об’єкта нерухомості, згідно з випискою з Реєстру прав власності на нерухоме майно, становить 15,9 млн гривень. При цьому заставна вартість предмета іпотеки становить 461,4 млн гривень.

Водночас, згідно з інформацією Держреєстру судових рішень, Сбербанк домагається в судовому порядку звільнення з-під арешту комплексу на просп. Академіка Глушкова, 13Б, накладеного виконавчою службою.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв