Президент надав на розгляд Ради пакет «безвізових законопроектів»

151
Верховна Рада України розгляне пакет «безвізових законопроектів», наданих Президентом Петром Порошенком. Їх ухвалення необхідне для запровадження безвізового режиму з Євросоюзом.

Президент надав на розгляд Ради пакет «безвізових законопроектів»
Прес-служба Президента України повідомила, що під час наступного пленарного тижня парламент розгляне низку законопроектів «безвізового пакета», які Порошенко визнав невідкладними. Метою їх ухвалення є прогрес у боротьбі з корупцією і виконання частини вимог Європейського Союзу для візової лібералізації. 
Верховна Рада обговорить законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про прокуратуру» щодо забезпечення прозорості в організації діяльності Спеціалізованої антикорупційної прокуратури з метою виконання рекомендацій Міжнародного валютного фонду». Відповідно до документа, парламент створить більш суворі вимоги щодо відбору на керівні посади до новоствореного відомства, спрямованого на боротьбу з корупцією. 
Крім того, парламент розгляне законопроект, що передбачає запровадження змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України з метою виконати рекомендації Європейської комісії. Згідно з проектом закону, відповідно до європейських стандартів буде вдосконалено процедури арешту майна й інститут спеціальної конфіскації.

Коментарi

Коментарiв