Приїжджав хамити – волонтер розповів про візит полковника Генштабу до бійців ЗСУ

511
Полковник Генштабу відверто нахамив бійцям ЗСУ

У Миколаївській області на військовому полігоні Широкий Лан українських військовослужбовців 54-ї бригади відвідав полковник Генерального штабу ЗСУ Завгородній, який хамив бійцям і наказав зняти прапори України з бойової техніки. Про це розповів волонтер Роман Донік.

«Концентрат сильний, що відстав від життя років на три. Упакований в цілого полковника Генерального штабу на прізвище Завгородній. «Директор» операторів в Генштабі або близько того. Приїжджав хамити і тупотіти ногами з криками, що такі повноваження йому «надані» особисто «Громом», – повідомив волонтер.

Він також додав, що цей полковник о п’ятій годині вечора влаштував військовим стройовий огляд.

«Із п’ятої ранку люди займалися, а через 12 годин оранки, спеки, пилу, поту, їм влаштували стройовий огляд. Основні претензії – зовнішній вигляд і «недозволена форма». На одному бійцеві рвана футболка виявилася. Ну, звичайно, неголеність. Неголені бійці на полігоні. Полковник Завгородній, просидівши в штабі, просто не в курсі, що вже років зо три як ні начальник Генштабу, ні міністр оборони, будучи на першій лінії або під час занять особового складу на полігонах, уваги на форму не звертають, бо поки немає форми в потрібній кількості. І на неголеність, і бороди», – розповів Донік.

За його словами, полковник Завгородній заявив, що на бойовій техніці не повинно бути українських прапорів: «У фіналі свого сольного виступу полковник Завгородній наказав зняти з бойових машин 54-ї бригади прапори України. Каже, мовляв, не положено. Йому спробували щось про війну і патріотизм заперечити, однак каже – не положено».

Активіст також висловив надію, що полковник хотів показати українським воїнам, «що могло б бути з нашою армією, якби не корінні перетворення, викликані війною. А на рахунок повноважень знімати прапори, це ми уточнимо. Як і уточнимо, навіщо «вбивати» бойовий дух бригади, яка скоро знову піде на фронт».

Позавчера, на ширлан в 54 бригаду, привозили концентрированный совок. Концентрат ядреный, отставший от жизни года на три…

Опубліковано Романом Доніком 19 серпня 2017 р.

Полковник Завгородний. Ширлан, 54 бригада. Тот же визит, но немного другими глазами. "Звертаючись до одного поважного офіцера «бородатий дебіл», полковник не думає про те, що це чують оточуючі."

Опубліковано Романом Доніком 19 серпня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв