Назар Приходько: Чому Кремль впирався рогом і не називав різанину у Сургуті терактом

393
Назар Приходько, журналіст і блогер

Не дивлячись на те, що Кремль впирався рогом, і не хотів називати сьогоднішню різанину в Сурґуті терактом – ІДІЛ взяла на себе відповідальність за неї.

А тепер дивіться як це працює: Кремль намагається зараз всьому світу продемонструвати, що між мусульманами й не мусульманами в РФ – «Мир, дружба, жвачка», паралельно з цим розв’язавши руки Кадирову для закручування гайок у Чечні під будь-яким приводами, будь-то геї чи втоптаний в марґінес російськими спецслужбами Імарат Кавказ.

Стається теракт в Сургуті, і Кремль вмикає шарманку про оцю от дружбу, паралельно враховуючи те, що накоїв у Барселоні, Камбрільсі та Турку за останні 3 дні, закинувши вудочку про «давайте вместе бороться».

Аж тут ІДІЛ бере на себе відповідальність, і слідкуйте за руками: Кремль вкотре підкреслить «необхідність створення міжнародної антитерористичної коаліції з РФ у складі», спробує на цьому фоні почати доводити що ІДІЛ – це не їхніх рук справа, ну і під фінал ЗНОВУ розбомбить якесь мирне сирійське місто, вчергове підмінівши зйомку авіаудару і демонструватиме всьому світу, що «надо понищать – без нас вы не справитесь».

Оскільки подібна комбінація частково спрацює, бо голос подадуть як деякі залякані, так і підкуплені європолітики, то далі знову піднімається Українське питання. в контексті «Крим залишаємо Росії в обмін на Донбас і послаблюємо санкції».

Та по-перше, одна різанина в Сургуті геополітику щодо Росії змінити не здатна, ближче до президентських (путінських) виборів, слід очікувати нових Буйнакска, Волґодонска, Каширского шоссе, а можливо навіть Будьоновска. Інакше навіщо весь цей новітній ГКЧП в Криму засідає зучора?

Одне але: в Криму розвалився СССР (Форос), в Криму розвалиться й Росія. Слідкуйте за маневрами.

Джерело: Назар Приходько

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв