Найбільший опір реформам створюють корупціонери, – Шимків

290
Заступник глави Адміністрації Президента з питань здійснення  адміністративних, соціальних та економічних реформ Дмитро Шимків зазначив, що світ змінив свою думку про Україну.

Найбільший опір реформам створюють корупціонери, – Шимків
Аналізуючи результати запровадження реформ протягом останніх років, в інтерв’ю Укрінформу Шимків зазначив, що, незважаючи недовіру значної частини населення до цього процесу, протягом останніх кількох років Україні вдалося зробити позитивні зміни в галузі безпеки. На його думку, значний вклад у цей прогрес зробили Президент, волонтери й активісти. Він нагадав, що у складі Міністерства оборони ефективно працював волонтерський десант.
«Інший важливий аспект – сприйняття України у світі. Ми маємо зовсім інший дипломатичний корпус, зовсім інше ставлення до нашої держави. Є міжнародна коаліція, яка підтримує нас. У галузі міжнародних відносин запроваджено Угоду про зону вільної торгівлі з Європейським Союзом, серйозним досягненням є і поступ на шляху візової лібералізації», – підкреслив високопосадовець.
Він також зазначив, що Україна зробила прогрес у технологічній царині. Зокрема йдеться про створення інструменту електронних петицій, які набули чималої популярності серед населення. За словами Шимківа, один із найбільш негативних аспектів у запровадженні реформ останніх років став постійний опір, який особливо чинять чиновники-корупціонери. 

Коментарi

Коментарiв