Волонтер запропонував Україні рецепт перемоги над КремльТБ

288
Віталій Дейнега закликав створити якісний телепродукт, аби побороти пропаганду Кремля

Для ефективної боротьби з російською пропагандою Україна повинна зробити свій цікавий продукт. Про це розповів засновник волонтерської організації «Повернись живим» Віталій Дейнега.

«Замість того, щоб боротися з чужим, боротися з Шарієм (відомий пропагандист – ред.), нам треба зробити щось своє і цікаве, що буде дивитися і категорія людей, яка дивиться зараз Шарія. А його дивляться люди певної ментальності, досить бикуватої, тупуватої… мені неприємно те, що і як він робить. І категорія його глядачів мені неприємна», – зауважив волонтер в інтерв’ю Апострофу.

Водночас він висловив переконання, що категорія населення, яка вірить пропаганді, має право голосу.

«І нам треба дати їй щось, що вона буде хавати. Бажано, щось трошки вище за рівнем. Типу, ось слухали Кіркорова, а ми дали їм «Океан Ельзи». Щось таке треба робити і тут. Я на своєму рівні намагаюся щось робити. Я роблю, наприклад, «Хроніки неоголошеної війни». Я не хочу бути рупором бидла. І навіть якщо мою програму дивиться людина, скажімо так, невисокого інтелекту або низького рівня цінностей, я хочу цей рівень трішечки підтягувати», – заявив активіст.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв