Абромавичус вважає Яресько гідною посади прем’єра

165
Міністр економічного розвитку й торгівлі України Айварас Абромавичус, який 3 лютого оголосив про рішення піти у відставку, заявив, що вважає Наталію Яресько достойною кандидатурою на посаду прем’єра.  

 
Абромавичус вважає Яресько гідною посади прем’єра
У своїй колонці в Українській правді Абромавичус висловив думку, що нині подолати кризу недовіри населення до влади може лише призначення на посаду Прем’єр-міністра особи з бездоганною репутацією. На його думку, очільником уряду повинна стати чинний міністр фінансів України Наталія Яресько. 
«Новий Прем’єр-міністр повинен зібрати уряд технократів із хорошою репутацією, і Україна отримала б шанс злетіти на зовсім новий рівень. Головним завданням такого уряду має стати прискорення реформ у всіх галузях, а в першу чергу – реформа Державної фіскальної служби та швидка прозора приватизація. Усі порядні політичні сили мали б бути зацікавлені у такому рішенні», – висловив свою думку Абромавичус.
Імовірно, така заява свідчить про те, що українська влада найближчим часом не зможе подолати політичну кризу. Свою думку щодо такої ситуації вже висловили представники Європейського Союзу й Міжнародного валютного фонду. Як результат, МВФ може вкотре призупинити програму кредитування для України, хоча Президент Петро Порошенко заперечив таку ймовірність.

Коментарi

Коментарiв