Кремль націлений на вибори у псевдореспубліках, – експерт

162
Директор військових програм Центру Разумкова Микола Сунгуровський висловив думку, що нині російська влада чітко націлена на проведення виборів у так званих ДНР і ЛНР.

Кремль націлений на вибори у псевдореспубліках, – експерт
Коментуючи активізацію російських військових на території анексованого Криму, Сунгуровський зазначив, що таким чином РФ намагається продемонструвати Сирії свою готовність до кардинальних рішень, зокрема йдеться про відновлення ракетного обстрілу. Крім того, нині тривають навчання бойовиків так званих ДНР і ЛНР, вони перебувають у постійній готовності. На думку експерта, це можна пояснити прагненням Російської Федерації змусити Україну здати свої позиції під час переговорів Тристоронньої контактної групи у Мінську.
За його словами, головною метою Кремля є проведення виборів у псевдореспубліках на Донбасі, що потім дестабілізує ситуацію в Україні. До того ж, російська влада не прагне здобути визнання цих виборів. Пізніше ватажки «ДНР» і «ЛНР», яких РФ позиціонуватиме як легітимну владу, звернуться за допомогою до Росії – в такому разі країна-агресор повторить на Донбасі сирійський військовий сценарій, заявивши про незаконність будь-яких санкцій.

Коментарi

Коментарiв