Російський центр вивіз до РФ іще одну групу української молоді

279
Після 70 українських школярів до РФ поїхала група молодих художників

Із Києва до Великого Новгорода прибула група молодих українських художників. Про це повідомляється на сайті Російського центру науки і культури в Києві.

Українські художники приїхали до міста 16 серпня. Вони є учасниками міжнародного мистецького проекту «Три Софії: Софія Київська, Софія Новгородська, Софія Полоцька». У Росії у них будуть «пленери, творчі зустрічі та дискусії».

У центрі стверджують, що разом із українцями подорожують також молоді художники з Білорусі та Росії.

Проект реалізується Міждержавним фондом гуманітарної співпраці країн СНД за підтримки Росспівробітництва, представництвом якого в Україні є вищезгаданий центр, Міністерства інформації Білорусі, а також Українського фонду культури, і приурочений до 1030-річчя Хрещення Русі.

«Підсумкова виставка буде розгорнута 2 вересня в Софійському соборі в Полоцьку (Білорусь – ред..) і стане одним з головних подій святкувань 1155-річчя цього древнього білоруського міста і 500-річчя білоруського друкарства», – ідеться у повідомленні.

На зустрічі з учасниками проекту, що пройшла в російському центрі в Києві, виступив його керівник Костянтин Воробйов.

«Три Софії» – частина великої міжнародної гуманітарної акції «Мінська ініціатива», в рамках якої цього року вже пройшли презентації альманаху молодих поетів Росії, України й Білорусії «Terra poetica», відбулися семінари і творчі дискусії «Особливий театр для особливого глядача», що об’єднали режисерів, драматургів, педагогів і психологів з трьох країн з метою створення нових лялькових вистав для дітей, які страждають вродженими захворюваннями», – розповів Воробйов.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв