Моґеріні виступила за продовження санкцій проти РФ

191
Верховний представник ЄС із питань закордонних справ і політики безпеки Федеріка Моґеріні заявила, що підтримує продовження санкцій проти Росії.

Моґеріні виступила за продовження санкцій проти РФ
Прес-служба Адміністрації Президента України повідомила, що 13 лютого поточного року Петро Порошенко під час Мюнхенської конференції з безпеки обговорив ситуацію на Донбасі з Верховним представником Європейського Союзу Федерікою Моґеріні. Представник ЄС наголосила на необхідності продовження чинності санкцій проти Російської Федерації доти, доки країна-агресор не виконає всі положення Мінських домовленостей. 
Сторони також висловили занепокоєння збільшенням кількості порушень прав людини проти кримських татар на території анексованого півострова, активізацією терористів так званих ДНР і ЛНР. Крім того, Моґеріні обурена тим, що бойовики досі не допускають представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ до населених пунктів на окупованому Донбасі.
Нагадаємо, організатори Мюнхенської конференції з безпеки надіслали запрошення Президенту України Петру Порошенку й Прем’єр-міністру Арсенію Яценюк, який відхилив пропозицію.

Коментарi

Коментарiв