Луценко порівняв зрадофілів зі «злодіями та імпотентами серед влади»

238
Луценко емоційно прокоментував слова Мостової про "їхати чи залишатися"

Генеральний прокурор України Юрій Луценко прокоментував дискусію «їхати чи залишатися», що підняла головний редактор видання «Дзеркало тижня» Юлія Мостова.

За словами очільника ГПУ, вибір перебуває в іншій площині.

«Поділ в країні – не в тому, хто виїде чи хто залишиться. Поділ є на тих, хто бере відповідальність на себе і тих, хто у всьому звинувачує інших. Якщо наші зрадофіли виїдуть, вони і у Німеччині проклинатимуть канцлера та депутатів за продаж мобільних карток по паспорту і відсутність відкритого реєстру е- декларацій влади. Вони і в Іспанії закликатимуть не платити податки, бо спецслужби, мовляв, проспали теракт, а в Італії щоденно запускатимуть дрони і публікуватимуть фото маєтків продажних чиновників. У Франції вони протестуватимуть проти військового параду. В Штатах…Ні, в Штатах не вийде, за зрадофільство там грошей не дадуть і через ФОП списати антикорупційний грант собі на зарплатну картку не вийде», – підкреслює Луценко.

Також він зауважив, що ситуацію рятують інші люди, які попри «одвічну хату з краю, радянську зрівнялівку та сучасне всепропальство» особисто і щоденно крутять колесо історії. Саме тому Генпрокурор пропонує перейти у «табір оптимістів».

«Хочете і вмієте зробити краще і швидше? Ласкавою просимо. Ні – не вбивайте віру у інших. Знаю, нові люди все рівно прийдуть в наш табір оптимістів. Скоріше за все – вони й замінять нас. І я буду радіти їхнім перемогам. Підбадьорюватиму в моменти їхніх помилок. І гордитимуся тим, що на зло Путіну, п’ятій колоні і доморощеним зрадофілам ми, оптимісти, таки змогли і вистояти і перемогти», – підсумував Луценко.

Не люблю маніхейський поділ на чорне і біле, це дуже спрощує і спотворює світ навколо. Тим більше я не згоден із запроп…

Опубліковано Юрієм Луценком 21 серпня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв