Бойовиками ОРДЛО керує радник Путіна – ІноЗМІ

252
В Україні Суркова охрестили нянею сепаратистського руху

Радник президента РФ Владіміра Путіна Владіслав Сурков, якого називають «сірим кардиналом» Кремля, відіграв велику роль в організації та управлінні проросійськими бойовиками, що борються проти уряду України. Про це пише Fox News, посилаючись на колишніх лідерів бойовиків, а також українських і західних чиновників.

За словами джерел видання, Сурков був пов’язаний з бойовиками, які захопили території на Сході України, з початку 2014 року, незабаром після того, як російські війська окупували Крим. За це він знаходиться під американськими та європейськими санкціями.

«Путін – батько сепаратистського руху, а Сурков – няня», – підкреслив Валентин Наливайченко, який очолював Службу безпеки України протягом перших 15 місяців після Революції.

Водночас Сурков не відповів на питання журналістів, відправлені через прес-службу Кремля. У свою чергу Росія заявляє, що у неї є вплив на терористів, однак заперечує контроль над ними і подає конфлікт в Україні як громадянську війну.

Крім того, видання зауважує, що 2013 року Сурков курував спірні території Грузії, які Росія вивела з-під контролю її уряду після війни у 2008 році.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв