НАБУ відкрило кримінальні провадження проти кількох депутатів-хабарників

277
Під час Мюнхенської конференції з безпеки Президент України Петро Порошенко відзвітував про діяльність Національного антикорупційного бюро. Зокрема йшлося про відкриття кримінальних проваджень проти трьох депутатів.

НАБУ відкрило кримінальні провадження проти кількох депутатів-хабарників
«Ми хочемо зробити незалежне Антикорупційне бюро. Вони виявили тих, хто брав хабарі на рівні міністрів. Тільки протягом місяця НАБУ вже відкрило 3 кримінальні справи проти українських парламентаріїв, один був моїм колегою з фракції «БПП», − заявив Порошенко.
Громадське ТБ підкреслює, що Президент не назвав імен народних депутатів, проти яких відкрили кримінальні провадження. Додамо, що протягом останнього часу детективи Національного антикорупційного бюро викликали на допит народного депутата від «Блоку Петра Порошенка» Ігоря Кононенка, якого міністр економічного розвитку й торгівлі України Айварас Абромавичус звинуватив у політичному тиску на його відомство й нав’язуванні кадрових змін. Пізніше керівництво НАБУ заявило, що публічної заяви міністра достатньо для відкриття кримінально справи проти нардепа. Крім того, на допитах в Антикорупційному бюро нещодавно були колишній народний депутат Ігор Мартиненко й заступник очільника Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу Олександр Онищенко.

Коментарi

Коментарiв