Політолог: Завершення війни на Донбасі вигідне Путіну

386
За словами експерта, Путіну потрібне завершення конфлікту на Сході України

Заява українського керівництва про завершення гарячої стадії війни вже цього року може бути пов’язана з двома речами. Перше – законодавче закріплення особливого статусу Донецької і Луганської областей. Друге – введення миротворчої місії на Донбас. Про це розповів політичний експерт Сергій Постоловський.

Із самого моменту обрання Трампа президентом, як стверджує Постоловський, відбуваються переговори між США і Росією по врегулюванню конфлікту на Сході України.

Тому, переконаний експерт, завершення гарячої стадій війни залежить від домовленостей Білого дому і Кремля. При цьому Путіну вигідні обидва варіанти.

«Путіну вигідні і особливий статус Донбасу та проведення місцевих виборів, і миротворча місія, в складі якої, звичайно, будуть і російські війська», – підкреслив політолог у коментарі 24.

«Оскільки якщо буде навіть мінімальне врегулювання конфлікту, Путін може ставити питання про послаблення санкцій. І тоді в нього з’являється історія успіху під час президентських виборів. Путін буде йти під меседжами: ми перемогли, захистили народ Донбасу і домоглися послаблення чи зняття санкцій. Росія велика тощо», – пояснив фахівець.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв