Існування Росії у майбутньому неважливе для України – волонтер

309
Волонтер переконаний - Україні неважливе існування Росії у майбутньому

Існування Російської Федерації як держави в майбутньому не має значення для України. Головне, щоб Україна зберегла себе, як державу. Таку думку висловив волонтер і засновник фонду «Повернись живим» Віталій Дейнега.

«Мені все одно, буде вона (Росія – ред.), не буде. Мені хочеться, щоб Україна була. Ось що важливо! Це російські так живуть: дивляться, щоб в Америці було погано, в Україні було погано. І забувають якось при цьому, що їм би хотіти, щоб у них все було добре», – підкреслив волонтер в інтерв’ю Апострофу.

На його думку, ненависть до росіян – дуже негативна річ, оскільки на ненависті неможливо побудувати націю: «На ненависті можна зірватися в атаку, набити морду, ще щось. Але це завжди якісь короткострокові історії. Я не вірю, що на ненависті можна побудувати націю».

На переконання Дейнеги, українські військові не повинні повертатись на фронт заради помсти, вони повинній йти на фронт, що щоб звільнити Україну, щоб вчити тих, хто вже воює.

«Люди з фронту коли повернуться, вони будуть ходити з нами по одним вулицями. І якщо вони будуть мотивовані виключно ненавистю, заздрістю і так далі – ми нікуди не прийдемо», – підсумував активіст.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв