Політики РФ закликають до нової війни з Україною – російський актор

697
Російські політики хочуть нової війни проти України?

Росія нині стоїть в одному ряду з такими диктаторськими країнами як Іран і КНДР, а її основною проблемою є ситуація в Україні, оскільки деякі політики закликають розпочати нову війну. Таку думку висловив відомий російський і радянський актор Олег Басилашвілі у коментарі Росбалт.

«Я взагалі вважаю, що будь-який заклик до війни є найтяжчим злочином, який повинен тягнути за собою довічне тюремне ув’язнення. Або розстріл. Хто б це не був, і не важливо, з якого боку – нашого, американського або європейського», – наголосив актор.

На його думку, гучні заяви політиків є викликаними не війною на Донбасі, а навпаки конфлікт на Сході України та проблема Криму породили всеохоплююче нагнітання ненависті у суспільстві.

«Мені здавалося, що ХХI століття принесе можливість вирішувати багато питань моральним шляхом. Я сподівався, люди зрозуміють, що вбивати один одного – це злочин, навіть на війні. Що не можна спалювати напалмом, кидати бомби, відривати руки та ноги. Що це звірство», – підкреслює Басилашвілі.

«Так, Росія – держава ще молода, ми почали розвиватися значно пізніше, аніж європейські країни. Але, напевно, ми теж повинні слідувати руслом моральності, а не гуркотом зброєю та залякування всіх і вся. Мені соромно, що наша країна зараз стоїть в одному списку з Іраном і Північною Кореєю», – додав артист.

За його словами, складається враження, що в Росії все в абсолютному порядку, а головна її турбота – доля України та США.

«Я дивуюся, як можна опуститися до того, щоб закликати до нової війни? Ніхто, начебто, не говорить прямо: «Давайте воювати!». Хоча пам’ятайте, Жиріновський кричав, що треба дійти до Києва, що ми, мовляв, «їх за 6 хвилин знищимо», і так далі… Але уявити, що пан Жиріновський або хто-небудь ще типу нього дійсно з’явиться на війні та буде там страждати, я не можу. Тому що замість себе вони напевно пошлють інших», – підсумував актор.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв