Маргінально-популістичні політики готують дестабілізацію країни восени – Тука

417
Перший заступник міністра з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука

Маргінально-популістичні сили готують сценарій щодо дестабілізації ситуації в Україні, а, якщо не вдасться це зробити у столиці, вони візьмуться за регіони.  Про це заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука в ефірі 112 Каналу.

За словами Туки, він володіє певною інформацією щодо можливих сценаріїв і дій всередині держави.

«У вересні буде спроба «шатати», впевнено «шатати» у Києві. За моєю інформацією, готується сценарій, коли після того, як не вдасться провести дестабілізацію в Києві, будуть спроби зробити це в регіонах», – підкреслив політик.

Воднчоас він додав, що відповідні заходи заплановані на день відкриття сесії Верховної Ради.

«Я не знаю, офіційно вже є певні заяви від політичних сил чи ні. Я вже розмовляв з людьми, які представляють різні політичні і позаполітичні сили, вони вже готуються на початок вересня, в день відкриття роботи парламенту, виходити під будівлю Верховної Ради. Вимоги до парламентарів у різних сил – різні, але головне буде – суспільне обурення. Дай боже, щоб воно не переросло у фізичне протистояння з правоохоронцями або з депутатами, з депутатами навряд чи, вони через підземний хід чухнуть, будемо тільки по закордонних округах ловити», – резюмував заступник міністра.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв