Путін укотре поскаржився Обамі на Україну

193
ЗМІ оприлюднили зміст телефонної розмови Президента Росії Владіміра Путіна і Президента Сполучених Штатів Америки Барака Обами.

Путін укотре поскаржився Обамі на Україну
Прес-служба Кремля інформує, що під час розмови сторони здебільшого обговорювали проблеми щодо Сирії, проте дискусія була присвячені й Україні, зокрема – Мінським домовленостям. Президент Російської Федерації вкотре намагався запевнити американського колегу в тому, що саме українська влада не виконає положень Угоди. 
Владімір Путін висловив сподівання, що київська влада зробить, нарешті, практичні кроки щодо якнайшвидшого виконання своїх зобов’язань, включаючи налагодження прямого діалогу з Донбасом, проведення амністії і конституційної реформи, узгодження з представниками Донецька і Луганська і реалізацію змін до закону про особливий статус, – йдеться в повідомленні прес-служби Кремля. 
Нагадаємо, під час зустрічі Путіна й Обами у вересні минулого року російський Президент заявив, що США непотрібно посилювати свою підтримку врегулювання збройного конфлікту на Донбасі.

Коментарi

Коментарiв