У Турчинова офіційно відповіли на скандал щодо ракет для КНДР

225
В РНБО заперечили причетність України до ракет Північної Кореї

Чинна система державного експортного контролю в Україні виключає можливість передачі ракетних двигунів РД-250 КНДР. Про це ідеться у доповіді секретаря РНБО України Олександра Турчинова Президентові України Петру Порошенку.

Як пояснив Турчинов, ракетні двигуни РД-250 (3 штуки) входять до складу першого ступеня міжконтинентальних балістичних ракет Р-36, Р-36орб і перших ступенів ракет-носіїв «Циклон-2» і «Циклон-3».

Також зазначено, що ракетний двигун РД-252 (висотна модифікація РД-250) входить до складу другого ступеня міжконтинентальних балістичних ракет Р-36 і Р-36орб, а ракетний двигун РД-262 (висотна модифікація РД-250) входить до складу другого ступеня ракет-носіїв «Циклон-2» і «Циклон-3».

«За підсумками проведеної роботи і на підставі наданих державними органами матеріалів робоча група констатує: чинна система державного експортного контролю за міжнародними передачами товарів військового призначення і товарів подвійного використання виключає можливість передач таких товарів до країн, щодо яких запроваджено відповідні санкції Ради Безпеки ООН», – ідеться у документі.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв