Закриття Керченської протоки стало останнім нападом РФ на суверенітет України – ІноЗМІ

480
За словами аналітика, закриття Керченської протоки є «останнім прикладом тривалої незаконної агресії» РФ проти України

Рішенням закрити Керченську протоку з метою будівництва нового мосту, який повинен з’єднати територію Росії з анексованим Кримом, президент РФ Владімір Путін буквально відріже південно-східне узбережжя України, враховуючи Бердянськ і стратегічно важливий Маріуполь.

У США повинні простежити за наміром Росії перекрити важливу для України протоку і вжити відповідних заходів. Про це пише у статті для Daily Signal аналітик із питань Європи в центрі Heritage Foundation Деніел Кочіс.

За його словами, як і у випадку із Грузією 2008 року Путін завжди користується «лінивими днями серпня», коли багато західних лідерів перебувають у відпустці, щоб «розгорнути нову агресію проти сусідньої держави».

На думку експерта, хоча Росія вже не вперше закриває Керченську протоку, ця подія є «останнім прикладом тривалої незаконної агресії» РФ проти України.

У такому випадку, переконаний Кочіс, адміністрація Дональда Трампа повинна надати Україні летальну зброю для захисту від військових дій Путіна.

«Попри дороговартісність проекту зведення мосту через Керченську протоку і його економічну необґрунтованість, глава Кремля продовжує будівництво, оскільки геополітичний символізм мосту перевершує для Путіна його завищений цінник», – підсумував аналітик.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв