У Москві заарештували директорку Бібліотеки української літератури

233

Директорці Бібліотеки української літератури у Москві висунули звинувачення в екстремізмі. Голос Америки повідомляє, що слідчий комітет РФ доручив арештувати 58-річну директорку Бібліотеки української літератури Наталію Шаріну після того, як слідчі «знайшли» у бібліотеці книги та іншу друковану продукцію з «антиросійською пропагандою». У Москві заарештували директорку Бібліотеки української літератури
Відомо, що у бібліотеці в Москві зберігаються книжки російською та українською мовами. Слідчі висунули Шаріній звинувачення у тому, що вона поширювала праці забороненого в Росії українського активіста Дмитра Корчинського. За словами слідчих, вона порушила федеральний закон «Про протидію екстремістській діяльності».
«Ці брутальні й невмотивовані дії російських органів влади ще раз підтверджують агресивну політику Росії проти України», – висунуло ноту протесту МЗС України.
Як повідомлялося раніше на Politic.ua, російські силовики влаштували провокації у Бібліотеці української літератури у Москві.

Коментарi

Коментарiв