ГПУ повідомила про підозру одіозному Жиріновскому через фінансування ОРДЛО

193
Генпрокуратура України оголосила про підозру опальному Жиріновскому

Генеральна прокуратура України повідомила про підозру депутату Державної Думи Росії Владіміру Жиріновскому за фінансування бойовиків незаконно самопроголошених «ЛНР» і «ДНР».

Про це ідеться в повідомленні прес-служба Генпрокуратури, опублікованому 23 серпня.

Згідно з інформацією слідства, Жиріновскій створив організовану групу, яка займалась збором коштів для фінансування терористичних організацій «ЛНР» і «ДНР». Ця група, у тому числі, на прохання ватажка «Сомалі» «Гіві», протягом 2014–2017 років поставила представникам цих злочинних формувань 6 транспортних засобів російського виробництва з підвищеними прохідними та експлуатаційними можливостями.

За цими фактами 23 серпня 2017 року ГПУ склало повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення – фінансування тероризму.

«Нині проводиться комплекс слідчих та процесуальних дій з метою встановлення усіх обставин кримінального правопорушення, осіб, винних у його вчиненні, та притягнення їх до кримінальної відповідальності», – повідомили у ГПУ.

Також у Генпрокуратурі підкреслили, що санкцією інкримінованої підозрюваному статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв