На Київщині створили мапу України без Криму і Донбасу до Дня Незалежності

376
У Броварах "відтяли" Крим і частину Донбасу від України

До святкувань із нагоди Дня Незалежності 2017 у Броварах, на Київщині, головну сцену міста оформили з картою України, на якій немає Криму та окупованого Донбасу. Про це повідомила Таня Горська у групі «Бровари» у Facebook.

«Кримненаш. Ось така мапа України прикрашає сцену на головній площі міста. Гидко», – наголосила Горська.

На фото видно, що, крім Криму, на мапі немає і частини Донбасу, оскільки кордон України тут проведено лінією розмежування в зоні АТО.

Крім того, Київ на карті чомусь перемістили на Полісся і намалювали на місці Житомира.

«Прикрашає» скандальне творіння гасло «Україна – це ми!».

У мережі цей допис викликав серйозний резонанс.

«У країні йде війна, повне місто переселенців, а у Броварах – своя правда. Напередодні свята таке ла*но посеред міста. Робіть перепости. Це злочин. Пропоную всім, хто збирався виступати на святі відмовитись від участі», – підкреслила Лана Стаценко.

Інші користувачі звинувачують місцеву владу у сепаратизмі та відверто не розуміють, як таке могли прийти в їхні голови.

«Це підкреслений, публічний заклик офіційної міської влади до сепаратизму в Україні. Особливо цинічний, бо здійснений напередодні Дня Незалежності. Але враховуючи, що сапог (Ігор Сапожко – мер Броварів – ред.) і його свора фінансується орками з-за порєбріка – нічого дивного», – переконаний Андрій Сапожко.

Згідно з інформацією ТСН, банером займалася очільниця відділу культури міськради Броварів Інна Савченко.

Натомість у самій міськраді наголосили, що не відповідають за організацію святкування та запропонували звернутися до комунального підприємства «Бровари-Благоустрій».

Керівник компанії Володимир Добровольський своєю чергою також зняв із себе відповідальність, вказавши на те, що його підприємство не займалось друком плакату.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв