Екс-посли США пояснили, навіщо насправді глава Пентагону летить в Україну

551
Візит Джеймса Меттіса стане символом підтримки США України?

Очільник міністерства оборони США Джеймс Меттіс відвідає Київ, щоб вкотре підкреслити, що Білий дім підтримує Україну у її протистоянні з російською агресією. Таку думку висловили колишні посли США в Україні Стівен Пайфер і Джон Ґербст, передає Сегодня.

«Головна мета візиту очільника Пентагону Меттіса до Києва – продемонструвати підтримку США Україні, в тому числі у конфлікті з Росією», – підкреслює Пайфер.

На його думку, під час цього візиту, безумовно, підніматиметься питання про надання Україні летальної військової допомоги.

«Для цього існує широка підтримка всередині уряду США, однак остаточне рішення ухвалить президент. Минулого тижня він не прийняв рішення про летальну допомогу», – стверджує колишній посол.

Водночас Джон Ґербст висловив переконання, що старші радники Трампа з питань національної безпеки підтримують відправку Україні летальної оборонної зброї.

«Однак я не думаю, що остаточне рішення вже ухвалено. Візит міністра оборони Меттіса міг би стати підхожим приводом для прийняття такого рішення, але це не означає, що це станеться найближчим часом», – зауважив фахівець.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв