Без знищення корупційних тарганів країна стане непридатною для життя – соціолог

423
Соціолог, старший науковий співробітник Інституту соціології Національної академії наук України і глава фонду Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна

Україна сьогодні потребує радикальних перетворень, аби зрушити корінну ваду вітчизняного устрою – всеохоплюючу корупцію. Про це у статті для видання Новое Время пише український соціолог, директор Фонду Демократичні ініціативи Ірина Бекешкіна.

«Цілком очевидно, що Україна потребує ремонту радикального – зламу олігархічно-кланового економічного та соціального устрою, і створення сучасної конкурентної економіки та багатопартійної системи європейського зразку», – підкреслює Бекешкіна.

За її словами, це, у свою чергу, неможливо без радикальних перетворень у правоохоронній, судовій та податковій системах, без чого не зрушити корінну ваду українського устрою – всеохоплюючу корупцію. «А без заміни корупційних опор, без знищення корупційних тарганів оселя, кінець-кінцем, стане непридатною для нормального життя».

Також експерт наголошує, що ключовим питанням є те, чи здатні ті робітники, які зараз займаються ремонтом, на капітальні перетворення.

«Чи таки хочуть щось трішки зафарбувати, щось завісити і на тому ремонт зупинити? Питання поки відкрите. Зрештою, треба згадати і нагадати – а хто ж власник тої квартири? Усі ми. І, мабуть, нам треба більше опікуватися оселею, де ми живемо і будемо жити», – підсумувала відомий соціолог.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв