Лариса Ніцой: Запускаємо флешмоб «Що я зробив для України»

338
Українська письменниця Лариса Ніцой

День Незалежності. Для мене це особисте свято. Моє. Рідне. Так, це свято ще й державне, ще й вихідний у країні. Але воно моє. Це ніби хата, яку складав цеглинка до цеглинки своїми руками, в гурті з іншими. Вона ще недосконала, ця хата, багато «помічників» розвелося, але вона є, і це так радісно, це таке щастя! Вітаю і Вас, други мої ))))

#щояроблюдляукраїни
На честь Незалежності на Майдані нагороджували військових. Дякую їм за те, що тримають на своїх плечах наше небо.

Я мрію, щоб у День Незалежності на Майдані Президент урочисто нагороджував ще й волонтера за неймовірну самовідданість, ученого за наукове відкриття, винахідника чи ціле КБ за винахід, лікаря за новий метод у медицині, вчителя за учня-світового чемпіона. Усіх, хто докладається до розбудови нашої країни, до її слави. Бо такі ж є!

Колись я запитала себе, а що я, людина без мільйонів чи особливих талантів, можу зробити для України? Я не можу збудувати аеропортів, клінік, стадіонів. Я не можу прославити країну винаходами чи шедеврами мистецтва. Що ж я можу зробити для своєї країни на своєму маленькому місці?

Як мама, я навчила своїх діток розмовляти українською мовою. Як господиня, я культивую вдома традиції і культуру українського народу. Як письменниця, я пишу для діток книжки українською мовою про любов до української землі. Як громадянка, я займаю активну позицію у відстоюванні українського світу.

Кожен з нас щось робить для України. Щось маленьке чи велике. Запрошую всіх до флешмобу «Що я роблю для України».

  1. Ставите хештег #щояроблюдляукраїни
    2. Ділитеся своїми діями чи планами на користь країни
    3. Передаєте естафету друзям, щоб поділилися вони своїми діями чи планами.
    4. Естафету підхоплює кожен, хто прочитав це повідомлення.

Отже, #щояроблюдляукраїни
Що я, Ніцой Лариса, роблю для України? Я розмовляю українською мовою і виховую дітей в українських традиціях. Передаю естафету Андрій Ніцой , Krystyna Golovachova

Джерело: Лариса Ніцой

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв