Піти з посади мене змусила деградація ГПУ, − Касько

179
Заступник Генерального прокурора України Віктора Шокіна Віталій Касько оголосив, що йде у відставку, оскільки відомство постійно деградує під керівництвом послідовників Віктора Пшонки.

Піти з посади мене змусила деградація ГПУ, − Касько

«Бажання піти у відставку обґрунтоване тим, що чинне керівництво прокуратури остаточно перетворило її на орган, де панує корупція і кругова порука, а будь-які спроби змінити цю ситуацію всередині прокуратури одразу і показово переслідуються. У ГПУ працює не право і закон, а свавілля і беззаконня, а ключові позиції в Генеральній прокуратурі віддають вихованцям і послідовникам Пшонки – корупціонера часів Януковича», – заявив в інтерв’ю УНІАН Касько. 
За його словами, відомство, від якого активісти Революції гідності очікували кардинальних змін і справедливих розслідувань, остаточно перетворилося на інструмент політичного тиску й корупційних механізмів.
На думку Каська, нині в Генеральній прокуратурі вже не існує жодних можливостей для переформатування цього відомства відповідно до європейських стандартів, тому він не бачить сенсу залишатися на посаді заступника Шокіна.

Коментарi

Коментарiв