«Життя сибаритів»: скільки нардепів офіційно були у відпустці під час сесії ВРУ

238
Кількість тих, хто неофіційно відпочивав під час роботи в парламентських комітетах є в рази більшою

Півсотні депутатів із 450 офіційно відпочивали під час роботи шостої сесії Верховної Ради протягом 2017 року.

Про це повідомляє КВУ із посиланням на Апарат Верховної Ради.

Із лютого по липень 2017 року можливістю піти у відпустку скористалися лише 55 народних депутатів. Із них понад половина оформили відпочинок без збереження зарплати.

Більшість парламентарів брали відпустки під час робочих днів, коли обранці повинні спілкуватися із виборцями чи виступати у комітетах. Однак, трьом депутатам захотілося відпочити під час пленарних засідань Верховної Ради. Це депутати із ВО «Батьківщина» – Владислав Бухарєв, «Відродження» – Михайло Ланьо і позафракційний Володимир Парасюк.

«Низка народних депутатів поводять себе досить цинічно та обирають стиль життя сибаритів. Де-факто, кількість тих, хто неофіційно відпочивав під час роботи в парламентських комітетах є в рази більшою», – підкреслили в КВУ.

Найдовше відпочивав Парасюк, який пропустив всі 12 пленарних засідань. Як повідомляв сам політик, після Великодня він перебував з робочою поїздкою в Німеччині, а на початку травня був у відрядженні в Норвегії.

Згідно з Законом «Про статус народного депутата України» у політиків було майже два місяці на неформальний відпочинок. При цьому ці цифри не враховують народних обранців, які офіційно перебували на лікарняному.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв