Чи слід боятися радикальних дій Путіна на Донбасі: прогноз журналіста

379
Російський політолог, публіцист Лєонід Радзіховскій.

Україні не варто боятися радикальних дій Кремля на Донбасі, оскільки навесні в Росії пройдуть «вибори Путіна», а перед цією подією для чинного президента РФ є важливим показати стабільність та спокій. Таку думку у статті для видання Апостроф висловив російський журналіст і публіцист Лєонід Радзіховскій.

«Я не чекаю і у зовнішній політиці (Росії) жодних великих подій, зокрема на українському напрямку. Оскільки під вибори для Путіна особливо важливо показати стабільність, спокій, впевненість тощо», – переконаний Радзіховскій.

«Військові авантюри спрацюють лише проти нього, не викличуть жодного захвату і народного ентузіазму. Якщо завтра ввести танки в Одесу, то на три дні, звичайно, буде неймовірний захват – але це менше, ніж з приводу Криму. Ну а потім будуть лише подив і роздратування», – висловив думку публіцист.

За його словами, головна та єдина зовнішньополітична програма, починаючи з 2011 року, зайняла собою весь простір після Криму, вичерпала себе: «Рухатися Путіну нікуди – ні в Україні, ні в інших місцях».

Водночас він припустив, що виникнути бути обставини, що жодним чином не залежать від Путіна.

«Тоді він на них реагуватиме. Але я не думаю, що Німеччина чи США будуть серйозно загострювати відносини з Росією – це не в їхніх інтересах», – підсумував журналіст.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв