Парламент знову не розглянув законопроект про електронне декларування

271
Перший заступник Голови Верховної Ради України Андрій Парубій повідомив, що парламент 15 лютого розглянув кілька законопроектів «безвізового пакета», проте проект закону про запровадження електронного декларування доопрацюють пізніше.

Парламент знову не розглянув законопроект про електронне декларування
«Узгодили законопроекти щодо поправки до агентства з розшуку й виявлення корупційних активів і проект про спецконфіскацію. Ще одне питання – поправки щодо спеціалізованого антикорупційного прокурора також погодили. Тільки щодо законопроекту про електронне декларування виникла дискусія», – цитує Укрінформ нардепа.
За словами Парубія, є один законопроект колективного авторства та проект парламентаря Денисенка, відповідно до якого дату запровадження електронного декларування доходів державних службовців визначить Національне агентство з запобігання корупції. Відповідно до вимог Плану дій щодо лібералізації візового режиму з Європейським Союзом, українська сторона повинна запустити нову систему декларацій іще 1 січня цього року, проте після ухвалення держбюджету нардепи виявили поправку, відповідно до якої процес запровадження відтермінували до 2017 року.

Коментарi

Коментарiв