Поети з палаючими очима і борці з корупцією – журналіст зі США пояснив, чому живе в Україні

270
Американський журналіст і колишній військовий Адріан Боненбергер уже кілька років живе в Україні

Американський журналіст і колишній військовий, який перебував на службі в Афганістані, Адріан Боненберґер уже кілька років проживає в Києві. Однак перше враження про Україну в американця склалося не найкраще. Про це він розповів у статті для Новое Время.

Уперше американський журналіст приїхав до України у травні 2015 року: «Мені було страшно. Після матеріалів про Україну в західній пресі, мені здавалося, що громадяни цієї країни розбиті на два табори: нацисти і прокремлівські путіністи. Складалося враження, що тут погано і небезпечно».

Однак минуло уже кілька років як Боненберґер проживає в Києві та ділиться вже позитивними враженнями про життя в Україні.

«За три квартали від моєї квартири ліниво тече Дніпро. У цьому місті я зустрів десятки красивих, доброзичливих, патріотичних українців. Блискучі художники, поети з палаючими очима, письменники-алкоголіки і журналісти-хрестоносці змішуються із захисниками прозорості і борцями проти корупції, що мріють побудувати натхненне суспільство з нуля», – підкреслює екс-військовий.

За його словами, енергія в Києві неймовірна та вона виходить далеко за межі того, що зустрічається у відносно зручних містах, таких як Нью-Йорк, Вашингтон, Париж, Берлін і Лондон.

«Пізні нічні вечірки, які підживлюються випивкою, нікотином, кофеїном і пристрастю, тут звичні. Пиво – дешеве, метро – дешеве, автобуси – дешеві, свіжі овочі і фрукти – дешеві, прогулянки у парку вечорами – безкоштовні», – розповів журналіст.

Також він висловив переконання, що Київ є незвичайним місцем для письменника, якого немає більше ніде в світі: «І над цим всім нависає загроза руйнування з боку Росії і революції популістів. Можливо, тому люди живуть так яскраво, щоб насолодитися життям без двозначності й страху. Українці знають те, що забуває більшість інших європейців: наскільки це все дорогоцінне, як нам пощастило, що ми тут».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв