Більшість нардепів «БПП» підтримали голосування за відставку Яценюка

189
Під час засідання фракції «Блок Петра Порошенка» народні депутати ухвалили рішення про голосування за відставку Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка.

Більшість нардепів «БПП» підтримали голосування за відставку Яценюка
Нардеп від «БПП» Сергій Каплін повідомив, що більшість членів фракції підтримали рішення здійснити голосування за відставку Арсенія Яценюка вже 17 лютого цього року. Відповідну резолюцію не підтримав лише Юрій Соловей, 10 парламентарів утрималися. На думку Капліна, вже незабаром у парламенті буде необхідних 150 голосів для реєстрації постанови про відставку чинного уряду – передає РБК-Україна. 
На думку Юрія Солов’я, відправляти у відставку можна хіба що увесь склад уряду, а не лише Прем’єр-міністра, оскільки в Кабміні 11 міністрів від «БПП». Крім того, за його словами, це загострить ситуацію в державі в багатьох галузях.  
Народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Сергій Лешенко наголосив, що під час засідання фракції було ухвалено рішення визнати роботу КМУ незадовільною. Участь у зустрічі брав і Президент Петро Порошенко, проте він не зазначив своєї чіткої позиції щодо відставки уряду. Основу увагу глава держави акцентував на необхідності термінового голосування за законопроекти «безвізового пакета» і ті документи, що необхідні для продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом. Крім того, він додав, що не допустить дострокових виборів до Верховної Ради. 
Під час засідання був присутній і Арсеній Яценюк, на думку якого, нині повторюється кризова ситуація 2005 року. Його не підтримав Юрій Луценко, який наголосив, що «тоді Президент був непопулярною політичною фігурою, який відправляв у відставку популярного Прем’єра, нині ж усе зовсім інакше». 

Коментарi

Коментарiв