Порошенко обговорив підготовку засідання Стратегічної ради з турецьким Прем’єром

181
Президент України Петро Порошенко обговорив підготовку до чергового засідання Стратегічної ради з Прем’єром Туреччини Ахметом Давутоґлу під час його візиту до Києва.

Порошенко обговорив підготовку засідання Стратегічної ради з турецьким Прем’єром

Порошенко відзначив інтенсивність контактів між Україною і Туреччиною, що підтверджує високий рівень стратегічного партнерства між двома країнами. Президент відзначив величезний потенціал двосторонніх відносин у галузі безпеки, економіки, гуманітарній і соціальній царинах, − ідеться у звіті прес-центру АП України. 
Крім того, сторони обговорили підготовку до п’ятого засідання Стратегічної ради високого рівня, анонсованого на березень поточного року в Анкарі. Очільник турецького уряду наголосив на важливості приділення уваги до безпеки в Чорноморському регіоні й назвав Україну важливим стратегічним партнером. У свою чергу український глава держави подякував турецькому високопосадовцю за підтримку щодо анексії Криму, зокрема йдеться про двосторонні консультації і участь у форматі «Женева+».
Додамо, раніше Ахмет Давутоґлу зазначив, що протягом останнього часу значно знизився обсяг товарообігу між Україною й Туреччиною, проте він очікує, що до 2018 року торговий оборот між державами становитиме близько 10 мільярдів доларів.

Коментарi

Коментарiв