Нардеп: Медведчук і його організації – це ракова пухлина на тілі України

1531
Нардеп закликав ухвалити жорстке рішення щодо Віктора Медведчука і його організацій

Президент Росії Владімір Путін сподівається, що Україною керуватиме його кум, лідер руху «Український вибір» Віктор Медведчук. Причина у тому, що у Кремлі Україну завжди розглядали як колонію, де вони поставлять правити свого генерал-губернатора. Для Путіна Медведчук якраз і є таким губернатором. Про це заявив нардеп Сергій Висоцький, коментуючи таємну зустріч Путіна та Медведчука в окупованому Криму.

За словами Висоцького, Медведчук не може представляти інтереси України на будь-яких переговорах, оскільки залишається для Путіна головним партнером в українській політиці.

«Сподіваюся, що українському народу вистачить мудрості, щоб не підтримувати проектів Медведчука, метою яких є повернення України до колоніального статусу, як це було раніше. Роль Медведчука в нашій країні всім давно зрозуміла. Він не може представляти Україну на будь-яких переговорах. Бути посланцем Путіна – це будь ласка», – підкреслив нардеп у коментарі Гордону.

Також він дав пораду українській владі, що варто робити з Медведчуком.

«Потрібно розуміти, що Порошенко та Путін – особисті вороги, вони вже ніколи ні про що не домовляться. Це великий плюс для України. А Медведчук і його організації – це ракова пухлина на тілі України. Тому щодо нього потрібно ухвалити жорстке рішення, навіть незважаючи на те, що воно може ускладнити переговорний процес у Мінську. Час обережного поводження з Медведчуком уже минув», – підсумував парламентар.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв