Шокін напрочуд швидко підписав рапорт про відставку Каська

257
Генеральний прокурор України Віктор Шокін уже підписав рапорт про відставку свого заступника Віталія Каська.

Шокін напрочуд швидко підписав рапорт про відставку Каська
Про це Українській правді повідомив прокурор Владислав Куценко. Він зазначив, що 17 лютого Каська вже чекають у ГПУ для видачі трудової книжки. За його словами, заява заступника Генпрокурора є лише піар-акцією. Нагадаємо, 16 лютого заступник Шокіна Віталій Касько заявив, що не бачить жодного сенсу залишатися на посаді, оскільки у відомстві панує корупція й політичний тиск.
«Останньою краплею став черговий перерозподіл обов’язків у ГПУ. Шокін забрав у мене всі функції і інструменти вести і контролювати справи, над якими починала працювати наша команда, в тому числі і справа «діамантових прокурорів», − заявив високопосадовець.
Додамо, Віталій Касько працював на посаді заступника Генерального прокурора з травня 2014 року. Разом із колегою Давидом Сакварелідзе він ініціював затримання кількох працівників ГПУ і Київської області прокуратури, яких звинувачують у хабарництві. Пізніше розпочалися переслідування і тиск усередині відомства.
Саме Сакварелідзе одним із перших прокоментував відставку Каська. За його словами, це величезна втрата для Генпрокуратури і для суспільства, яке вірить у можливість реформації структури. Такої ж думки і Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, який наголосив, що ця відставка катастрофічно вплине на ситуацію з реформами.

Коментарi

Коментарiв