Усе, до чого торкається уряд, починає смердіти – Шевчук

262
Шевчук переконаний – політичні перемоги в Україні не мають присмаку компромісу

Усе, чим починає займатися Кабінет Міністрів, починає видавати дуже неприємний запах. У той же час наше громадянське суспільство намагається перебирати на себе певні функції уряду. Про це розповів мовознавець, політолог Юрій Шевчук.

«Усе, до чого торкається уряд врешті-решт починає гнити та видавати дуже неприємний запах. З іншого боку, наше громадянське суспільство намагається перебирати на себе певні функції уряду. Те, що Порошенко не знайшов у своєму оточенні людей, яких би можна було призначити на міністерські посади і став запрошувати закордоном. Це про щось говорить. Говорить про самоізоляцію про обмеженість і відсутність зв’язку між пануючим класом, олігархатом і народом. У нас є тисячі українців з хорошою західною освітою, які є чесні і непідкупні. Їх можна було призначити. Натомість ці люди напевно не є на радарі у влади», – заявив Юрій Шевчук в ефірі ZIK.

Він переконаний – політичні перемоги в Україні не мають присмаку компромісу, а є наслідком ситуації «хто кого розведе». Водночас усе відбувається в атмосфері «розвели, як котят».

«Я багато років живу в США і спостерігаю, як там роблять речі. Наприклад приймається закон, часом дуже контроверсійний. Що робить президент? Він виїжджає в подорож по всіх штатах. Він починає запевняти електорат у рації існування цього закону. В нас все навпаки. Закони приймаються в атмосфері «розвели, як котят». Політичні перемоги не мають присмак компромісу, а хто кого розведе. Це виглядає дуже штучне відірване від імперативів щоденного життя пересічного українця. Наша політика не є репрезентативною», – підкреслює політолог.

Також він зауважив, що українська влада наймає радників з-за кордону, які не мають уяви про те, в якій вони країні опиняються.

«Те, що вони роблять, це наймають, радників із закордону. Якихось Манафортів, які не мають уяви в якій вони країні. Це відбувається без кінця і без краю», – констатував експерт.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв