Навчання військ Путіна в Білорусі: що Кремль намагається приховати від НАТО

561
Що хоче приховати Кремль військовими навчаннями у Білорусі?

Військовий аналітик Олександр Гольц прогнозує, що Росія під час навчань «Захід-2017» спробує відволікти увагу від невисокої боєготовності своїх частин.

Аналітик запевняє – сильним козирем із військової точки зору є непередбачуваність, його і буде використовувати Росія.

«На мою думку, під час майбутніх навчань Міноборони буде намагатися приховувати не стільки високу боєготовність, скільки невисоку боєготовність своїх військових з’єднань», – підкреслив Гольц в інтерв’ю Голосу Америки.

Він також додав, що за останні роки було оголошено про створення великих з’єднань, однак чисельність Збройних сил РФ не зросла: «Це означає, що всі нові ударні формування не повного складу. Тобто, вони, в основному, на папері».

За словами експерта, РФ під час навчань буде намагатися створити видимість гігантської потужності армії, хоча насправді це не відповідає дійсності.

«Це частина пропагандистської кампанії – того, що зараз називають доктриною начальника Генерального штабу Герасимова, оскільки вперше ці ідеї були висловлені в ході його доповіді 2013 року. Суть цих ідей у тому, що не можна розділити стан війни від стану миру. Із цього, мабуть, слід вважати, що військові дії ведуться постійно», – підсумував фахівець.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв