ВРУ нарешті виправила свою помилку щодо електронного декларування

175
Верховна Рада України скасувала поправку до закону «Про державний бюджет на 2016 рік», відповідно до якої запровадження електронного декларування доходів чиновників відтермінували до 2017 року.

ВРУ нарешті виправила свою помилку щодо електронного декларування
Дзеркало тижня нагадує, що однією з основних вимог Європейського Союзу до України для візової лібералізації є запровадження електронного декларування доходів державних службовців. Під час розгляду проекту держбюджету парламентарі допустили помилку й відтермінували цей процес до 1 січня наступного року. 
Скандальну поправку в документі 4 січня цього року виявив один із нардепів. Пізніше керівництво Євросоюзу заявило, що це серйозно загрожує запровадженню безвізового режиму для України. 16 лютого парламент у першому читанні ухвалив кілька законопроектів, передбачених вимогами ЄС, проте розгляд скасування поправки нардепи обіцяли розглянути пізніше.
17 лютого за закон із поправками автора документа, нардепа Вадима Денисенка, проголосувало 238 парламентарів. Відповідно до документа, скасовано положення, які обмежували час ухвалення рішень про початок роботи декларування доходів державних службовців у електронному вигляді Національним агентством із запобігання корупції. 

Коментарi

Коментарiв