Проти затриманих у Криму 10 серпня застосовували тортури – правозахисник

244
Проти затриманих в окупованому Криму застосували тортури

Стосовно двох осіб, затриманих російськими силовиками після обшуку в селі Новокленове 10 серпня, застосовували тортури, у тому числі з використанням електричного струму.

Про це заявив координатор Кримської контактної групи з прав людини Абдурешит Джеппаров на нараді об’єднання «Кримська солідарність» 26 серпня в Бахчисараї – повідомляє Крим.Реалії.

«Вони не громадяни Росії, тому вони не хочуть, щоб їхні імена озвучували… За їхніми розповідями, коли їх затримали після обшуку, двох братів катували. Силовики їх прив’язали до стільців і били. Били ногами, била не одна людина і наприкінці їх катували струмом. В те місце, про яке непристойно говорити, їм встромили металевий предмет і пустили електричний струм. Так робили дванадцять разів. Потім їх лякали, щоб нікому не повідомляли про тортури», – передає слова затриманих правозахисник.

Інформацію підтвердив на зустрічі й адвокат Едем Семедляєв: «Цей чоловік розповів, що його били вміло, таким чином, щоб не залишати слідів».

Під час зборів активісти підкреслили, що тортури струмом – це вже не перший прецедент у Криму.

Позиції підконтрольних Росії силових відомств Криму щодо цього питання немає.

Нагадаємо, вранці 10 серпня стало відомо про те, що озброєні російські силовики заблокували одну з вулиць у селі Новокленове Білогірського району Криму. В одному з будинків селища відбувся обшук. Після обшуку батько і середній син покинули територію півострова, молодший син був заарештований на 15 діб, старший син повернувся додому.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв