Резонансом навколо «Джавелінів» ховають важливіші проблеми – військовий

431
Влада створює штучний резонанс навколо надання Україні "Джавелінів" США?

Можливі поставки Україні американських «Джавелінів» перетворили в інформаційний вірус, яким підміняють набагато більш значущі проблеми. Про це заявив полковник запасу, військовий експерт, представник Уповноваженого з захисту прав військовослужбовців, почесний голова ГО «Український легіон» Святослав Стеценко.

«Звичайно, отримати на халяву що-небудь корисно, проте потрібно враховувати співвідношенням ціна/ефективність. Нам вигідніше випускати свої «Стугна», які досить ефективні проти бронетехніки «пацаків» і мають велику дальність пуску, хоча і поступаються «Джавелінам» за багатьма параметрами, ніж отримувати «Джавеліни», – підкреслює Стеценко.

Він переконаний – Україні вигідніше закупити і встановити обладнання з виробництва боєприпасів. Іще вигідніше дати можливість інвесторам за їхні гроші почати таке виробництво.

«Нам вигідніше витрачати гроші на функціональні, структурні та технічні зміни в системі управління, зокрема на засоби зв’язку і розвідки, ніж на іноземну зброю. Нам вигідніше витрачати ресурси на якісне реформування системи підготовки військ, ніж на закупівлю зброї», – підсумував військовий експерт.

Джавелини перетворили інформаційний вірус, яким підмінюють набагато більш значущі проблеми.Звичайно, отримати на халяву…

Опубліковано Sviatoslav Stetsenko 26 серпня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв