Ситник запропонував методи боротьби з кнопкодавством у Раді

182
В інтерв’ю для Укрінформу директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник розповів про деталі деяких кримінальних справ і запропонував методи боротьби з кнопкодавством у парламенті.

 
Ситник запропонував методи боротьби з кнопкодавством у Раді
Ситник зазначив, що нині в НАБУ активно обговорюють, чи є використання чужої картки для голосування в парламенті злочином, проте, за його словами, це точно можна називати службовим підробленням. На думку високопосадовця, кнопкодавство є серйозною політичною проблемою, яку неможливо вирішити ініціюванням розслідувань чи виправдувальними вироками.
«У цій ситуації необхідно запроваджувати нові технології, йдеться про систему голосування за відбитками пальців. Тим більше, було повідомлення, що відповідне обладнання вже придбано для парламенту. Для цього поки не вистачає політичної волі та політичної культури народних депутатів», − зазначив Ситник.
Директор Національного антикорупційного бюро пообіцяв, що відомство вже в лютому чи березні надасть на розгляд суду перші кримінальні справи, у яких фігуруватимуть прізвища відомих осіб. Зокрема, Ситник нагадав про нардепа Миколу Мартиненка, який нині є свідком у одній справі, проте його перевіряють щодо причетності до незаконних корупційних схем.
Крім того, за словами очільника НАБУ, відомство нині перевіряє заяву нардепа Ігоря Луценка. Парламентар звинуватив заступник Генерального прокурора України Віталія Каська, який нещодавно подав у відставку, в отриманні двох службових квартир і земельної ділянки, що були нібито нелегально приватизовані.

Коментарi

Коментарiв