Парламент розкритикував уряд, але не відправив у відставку

228
Після звіту Арсенія Яценюка народні депутати розкритикували роботу Кабінету Міністрів, проте не ухвалили резолюцію про його відставку.

Парламент розкритикував уряд, але не відправив у відставку
16 лютого цього року Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк відзвітував про роботу КМУ перед Верховною Радою. Пізніше парламентарі визнали роботу уряду незадовільною, завдяки чому нардепи отримали право на голосування за резолюцію недовіри чинному складу Кабміну. Відповідне рішення отримало 194 голоси, у той час як необхідно 226 – передає Укрінформ.
До голосування залу парламенту покинули члени «Опозиційного блоку». За його словами народного депутата Мустафи Найєма, це його політична сила не має наміру «голосувати за політичний хід Рината Ахметова». За відставку чинного очільника уряду проголосували фракції «Самопоміч» і «Батьківщина».
Додамо, відповідно до чинного українського законодавства, протягом сесії парламент може розглядати питання про відповідальність Кабінету Міністрів лише один раз, а також протягом року після моменту ухвалення програми діяльності уряду.
На думку Юлії Тимошенко, провальне голосування за відставку уряду Яценюка продемонструвало, що нині в Україні не існує демократичної коаліції, оскільки на її місці коаліція у складі «Народного фронту» і нечисленних представників «Партії регіонів». Відповідно, фракція «Батьківщина» відкликала з посади свого міністра молоді та спорту Ігоря Жданова, який є єдиним представником цієї політичної сили у КМУ.

Коментарi

Коментарiв