Чи зніме ЄС санкції з Росії після заяви Ґабріеля: прогноз

222
На думку фахівця, ЄС не скасує санкцій проти Росії попри заяву німецького політика

Заява міністра закордонних справ Німеччини Зіґмара Ґабріеля на підтримку поетапного скасування санкцій проти Росії не вплине на офіційну позицію Європейського Союзу з цього питання. Таку думку висловив дипломат, очільник правління ГО «Європейський Рух України» Вадим Трюхан.

«По-перше, прогресу в мінському процесі не спостерігається, тому заява Габріеля дисонує з реаліями. По-друге, слова міністра спрямовані в першу чергу на внутрішнього споживача в контексті майбутніх виборів»,  – підкреслив експерт у коментарі Обозревателю

Він також зауважив, що Християнсько-демократичний союз Анґели Меркель істотно випереджає Соціал-демократичну партію, представником якої є Ґабріель.

«І такими заявами Габріель намагається мобілізувати свій ядерний електорат, який виступає за нормалізацію відносин з РФ. Однак я не бачу передумов для зміни офіційної позиції ЄС найближчим часом. Рішення на рівні ЄС ухвалюватимуть уже в грудні. На той час у Німеччині буде новий уряд, пройдуть вибори, буде відносно спокійний політичний період. І на тверезу голову лідери ЄС затверджуватимуть рішення про продовження санкцій», – резюмував Трюхан.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв