Меркель прагне якнайшвидше скасувати санкції проти Росії

172
Канцлер Німеччини Анґела Меркель заявила, що вже готова скасувати санкції проти Російської Федерації, проте, на жаль, нині для цього немає жодних підстав.

Меркель прагне якнайшвидше скасувати санкції проти Росії
Під час засідання Християнсько-демократичної фракції 16 лютого 2016 року Меркель заявила, що хотіла б скасувати санкції проти Російської Федерації вже «не сьогодні, то завтра, проте таку резолюцію можна ухвалити лише в разі, якщо РФ почне дотримуватися всіх положень Мінських домовленостей і інших угод щодо України – інформує Reuters. 
Нагадаємо, нещодавно Президент України Петро Порошенко здійснив офіційну зустріч із Ангелою Меркель. Сторони обговорили ситуацію на Донбасі, зокрема йшлося про блокування доступу представникам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ бойовиками. Особливу увагу було також приділено питанню необхідності звільнення українських полонених.
«Наша зустріч дуже символічна, вона символізує те, що деескалація та стабілізація ситуації на сході України є одним із пріоритетів для ЄС і це одне з питань, яке постійно обговорюють у Брюсселі. Це жахливо, що за півтора року після того, як були затверджені Мінські домовленості, ми досі маємо серйозні проблеми з безпекою на Донбасі, які повинні бути вирішені в першу чергу», – наголосив Порошенко.
Додамо, на думку експерта Німецького товариства зовнішньої політики Штефана Майстера Президент Росії Владімір Путін саме Анґелу Меркель вважає основною перешкодою для скасування санкцій проти РФ.

Коментарi

Коментарiв